מעוניינים להגיש מועמדות ולצאת לטיול הגדול מטעם עמותת לפרוש כנף?

לפני שלוש שנים יצאנו למסע שנקרא "לפרוש כנף“. אנחנו אוהבים מסעות וטיולים, ואם אתם פה כנראה שגם אתם.

כמו בכל טיול לוקח זמן עד שהרגליים מתחממות, רק אחרי כמה שעות מתרגלים למשקל של התיק על הגב, ואיכשהו תמיד יש יותר עליות קשות מירידות קלילות. לא תמיד קל, אבל שווה את זה – כי אנחנו מכירים גם את הצד השני: הרוח שנושבת בפסגה ומייבשת את החולצה הרטובה מזיעה, והמבט למטה שמתקשה להאמין שאשכרה טיפסנו את כל זה. אז יצאנו לדרך – העמסנו על הגב חלום, רצון לשנות, ואמונה שהכל אפשרי.

 

יחד עם חברים וחברות נפלאים הקמנו את “לפרוש כנף”, יוזמה חברתית שמאפשרת לצעירים עם וללא מוגבלות לטייל יחד – להכיר, ללמוד אחד מהשני, ולהראות לכולם שאפשר לנצח את המגבלה.

המשתתפים בתכנית שלנו, כמו גם אנשי העמותה עצמם, הם צעירים עם ובלי מגבלה בגילאי 21-30, חילונים ודתיים, גברים ונשים מכלל המגזרים – כולנו פועלים יחד כדי לחולל שינוי ולהשפיע.

הטיולים שיוצאים דרך העמותה מתקיימים בעונות אביב וסתיו, את הקול קורא לאותם טיולים נפרסם מספר חודשים מראש ברשתות החברתיות של העמותה וממש כאן בעמוד זה דרכו תוכלו להירשם.

שלא כמו בטיול רגיל, טיול נגיש דורש הכנה לוגיסטית מורכבת, אל דאגה בשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו נעזור לכם עם כל הלוגיסטיקה המורכבת, נעזור לכם למצוא שותף מתאים, להבין איך מטיילים בצורה נגישה, ולהתגבר על החשש של יציאה עצמאית לטיול.

המועמדים הפונים אלינו לטובת יציאה לטיול צריכים לעבור מספר מפגשי הכנה בכדי שנוכל לוודא שהינם מוכנים לאתגר. במסגרת תהליך ההכנה אותם צעירים המגישים את מועמדותם עוברים סינון וראיונות אישיים, מפגשים פרונטלים בהם מקבלים תפקיד, נפגשים עם מרכז דקל ומרכז לוטם לטובת תיאום ציפיות, התאמת התכנים ותכנון המסלול ואף יוצאים לטיול הכנה בארץ שיעזור להם להתכונן מראש לקשיים עתידיים ויאפשר להם לשים לב לדינמיקה ולנקודות החוזקה שלהם כצוות.

בסוף התהליך תגיעו לרגע המיוחד – היציאה לטיול הגדול, מוכנים ומגובשים וכל מה שנותר לכם לעשות זה לפרוש כנף וחוות חוויות של פעם בחיים.